NABÍDKA PRÁCE

Dobrý den,

pro náš autoservis/pneuservis na pobočce Karviná hledáme novou posilu do našeho teamu. Pokud jste vyučen v oboru a hledáte stabilní práci v dobře zavedené firmě, jsme to právě my kdo Vám tuto možnost může nabídnout. Naše společnost VAST-OIL,spol. s.r.o, se zabývá službami pro motoristy již mnoho let.

Náplň práce:

Údržbářské, opravárenské a seřizovací práce osobních a užitkových vozů
Opravy a výměny jednotlivých dílů
Stanovování diagnózy poruch pomocí diagnostiky
Posouzení stupně opotřebení a funkční způsobilosti jednotlivých částí vozidla
Aktivní spolupráce se zbytkem týmu- přijímací technik, mechanici…

Co od Vás očekáváme?

Ukončení SOU, SŠ obor v oboru
Zájem o oblast automobilů
Praxe v oboru výhodou
Pracovitost, loajalitu, týmového ducha
Komunikativnost, ochotu učit se novým věcem
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Zázemí stabilní české společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Pracovní dobu od 7,00 do 15,30 h
Mzda: od 120Kč/hod
Hlavní pracovní poměr
Nástup: ihned
Pracoviště: Karviná